Predstavenie partnera: AgátinSvět

 • 🤝Máme radost, že můžeme představit jednoho z nejúspěšnějších prodejců kreativních her a hraček v ČR. K+L NET, s.r.o. (Agátin svět) jako PIKITO Europe partnera.
 • Vy máte již 9 vlastních prodejen v Česku. Proč je prodejna Pikito jako služba pro Vás zajímavá?

  Díky tomu, že máme již 9 vlastních prodejen, víme velmi dobře, kolik práce otevření a provozování prodejny obnáší. Dovedeme tedy velmi dobře ocenit, když partner vezme tyto starosti na svá bedra a umožní nám v hezkém a profesionálním prostředí prezentovat naše zboží a nabídnout zákazníkům další výdejní místo.
 • Nemáte obavy sdílet prostor s dalšími e-shopy? Nebo v tom naopak vidíte výhody?

  Obavy nemáme, naopak vnímáme v tomto sdílení výhody. Oceňujeme pestrý výběr e-shopů, kteří nejsou vzájemně konkurenční a naopak se svou nabídkou dobře doplňují. Navíc mají společnou jednu důležitou vlastnost: jde o dynamické e-shopy, které na sobě pracují, a vzájemný cross-sell nám všem tedy dává smysl.
 • V čem vidíte přínosy kamenných prodejen konkrétně pro Vás – již velmi úspěšný e-shop?

  Kamenné prodejny jsou místem, kde se vztah se zákazníkem naplňuje. Výrazně pomáhají budovat důvěryhodnost a brand e-shopu. Jsou také extrémně cenným zdrojem informací od zákazníků: o jejich preferencích a nákupních zvyklostech, o jejich potřebách a očekáváních apod. Přenese-li e-shop zkušenosti z prodejen na svůj web, dokáže na něm nabídnout mnohem lepší zákaznickou zkušenosti. Nás takto kamenné prodejny přivedly k tvorbě Agátina hledátoru, který je jedním z velkých úspěchů našeho e-shopu.
 • Na Slovensku společně otevřeme vaší první prodejnu, jaké máte očekávání ? Měříte nějak přínos kamenné prodejny v lokalitách kde inzerujete ? Přímo i městské oblasti ?

  Na naši první slovenskou prodejnu se velmi těšíme, chtěli jsem ji mít již před časem, ovšem komplikace spojené s dojezdem covidového období a ekonomického propadu splnění této představy zpozdily. Máme pocit, jako bychom slovenským zákazníkům něco dlužili 🙂 Hlavním důvodem, proč ji chceme otevřít, je právě možnost být zákazníkům výrazně blíž. Jak je naším zvykem, v oblastech, kde máme kamennou prodejnu, pro zákazníky pořádáme Agátin hravý festival. Na jeho první slovenský ročník se také velmi těšíme, protože naše festivaly jsou plné krásných emocí dětí i rodičů a radosti z objevování našich edukativních a kreativních her a hraček. Dlouhodobě vidíme, že ve městech, kde máme prodejny, naše tržby rostou. Prodejny kromě vlastního ekonomického přínosu navíc výrazně přispívají k budování brandu. Jeho vyšší hodnota se nám následně vrací i skrze zákazníky mimo spádové oblasti prodejen.
 • Agátin svět je originál, který budujeme podle vlastních představ a inovativních nápadů našeho týmu. Dokážeme proto velmi ocenit, když vznikají projekty, jež jako Pikito naslouchají potřebám dynamického ekosystému české e-commerce. Dokáží mu přinést skvělou službu, díky níž může přidaná hodnota českých e-shopových hráčů ještě více vyniknout. Po Praze a Bratislavě zamíří Pikito do Bukurešti, kam se však Agátin svět nechystá. Na druhou stranu víme, že nemálo českých šikovných a akčních e-shopů působí stejně jako Agátin svět v zemích jako je Slovinsko, Německo či Itálie. Věříme, že zanedlouho Pikito stočí svou pozornost i k těmto zemím, aby i v nich mohl být oporou pro náš další rozvoj 🙂